Firma

07.2000 – otrzymanie zezwolenia Państwowego Urzędu Nadzoru Ubezpieczeń na wykonywanie czynności agenta ubezpieczeniowego
07.2000 – działamy od
06.2009 – obecna siedziba firmy SPECTRUM na ul. Kondratowicza 18 lok. 419 w Warszawie

Co nas wyróżnia?

  • Wielu nam zaufało: zaufało nam już kilka tysięcy zadowolonych klientów, w tym indywidualnych oraz firm. Z dnia na dzień przybywa nowych konsumentów. Źródłem pozyskiwania nowych odbiorców są polecenia stałych i zadowolonych klientów oraz profesjonalna obsługa.
  • Indywidualne podejście do klienta: mocną stroną naszej firmy jest otwartość i indywidualne traktowanie każdego naszego klienta. Wysoka jakość obsługi w połączeniu z wieloletnią działalnością pozwala nam cieszyć się dzisiaj dużą liczbą stałych i wiernych klientów. Nowo wdrożony system operacyjny pozwala nam na stałe monitorowanie ważności i terminowości wystawianych przez nas polis. Klienci każdorazowo są informowani przez nas o zbliżających się terminach końca polis czy przypadających do opłacenia ratach.
  • Doświadczenie: posiadamy 10 lat doświadczeń i wiedzy z sektora ubezpieczeń, finansów i zagadnień natury ustawodawczo – prawnej. Dlatego też chętnie dzielimy się tym doświadczeniem z naszymi klientami zarówno w samym procesie sprzedaży polis, a także w zakresie obsługi po sprzedażowej.
  • Innowacyjność: usługi świadczone przez firmę SPECTRUM wyróżnia profesjonalizm oraz szeroki zakres oferowanych usług. Obecnie posiadamy w sprzedaży gamę produktów 12 towarzystw ubezpieczeniowych. Szeroka oferta oraz wiedza i doświadczenie zdobyte w trakcie wieloletniej działalności pozwala na zaproponowanie docelowo klientowi optymalnej, dopasowanej do jego potrzeb oferty ubezpieczenia.
  • Otwartość na przyszłość: z analizy struktury sprzedaży wynika, że główną specjalizacją firmy jest sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych . Oferujemy również szeroką gamę produktów majątkowych.
    Jesteśmy również otwarci na sprzedaż najnowszych produktów ubezpieczeniowych. W chwili obecnej skutecznie wdrażamy sprzedaż ubezpieczeń zdrowotnych. W najbliższym czasie planujemy poszerzyć zakres oferowanych produktów poprzez współpracę z nowymi towarzystwami ubezpieczeniowymi.
  • Bezpieczeństwo i ograniczenie ryzyka: prowadząc działalność, w której priorytetem jest zaufanie klienta jesteśmy świadomi ponoszenia ogromnej odpowiedzialności za prawidłowość podejmowanych przez nas działań. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zawarte za naszym pośrednictwem umowy były prawidłowe i zgodne z obowiązującymi przepisami. W tym celu dbamy o stałe aktualizowanie systemu informatycznego. Ponadto posiadamy polisę od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanej działalności.
NOWOŚĆ - Allianz - do -70% Zniżki
więcej
Promocyjna zniżka – 20% polisa na mieszkanie/dom z CESJĄ na Bank Przenosimy zniżki z innych Towarzystw
więcej
OFERTA SPECJALNA – 20% zniżki za zawarcie polisy dla 2 osób lub więcej. Konkurencyjne składki od 30 zł za cały wyjazd...
więcej
(22) 4 06 06 06
Czynna w godzinach:
pn - pt: 9:00 - 18:00
Spectrum Ubezpieczenia
ul. Kondratowicza 18 lok. 419
03-28 Warszawa
tel.: 22 4 06 06 06
fax: 22 6 14 30 81